farmOS FarmLab (2.0.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Submit
ru: Отправить

en: Description
ru: Описание

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Field
ru: Поле

en: Notes
ru: Примечания

en: Selected
ru: Выбрано

en: Server settings
ru: Настройки сервера

en: Account
ru: Учётная запись
