farmOS FarmLab (2.0.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Description
sr: Опис

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: ID
sr: ИД

en: Server settings
sr: Подешавања сервера
