farmOS FarmLab (2.0.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Submit
tr: Gönder

en: Description
tr: Açıklama

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Field
tr: Alan

en: Notes
tr: Notlar

en: Selected
tr: Seçili

en: Server settings
tr: Sunucu ayarları

en: Account
tr: Hesap
