farmOS FarmLab (2.0.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Description
az: İzahat

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: ID
az: İD

en: Selected
az: Seçildi
