farmOS FarmLab (2.0.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Selected
dz: སེལ་འཐུ་གྲུབ་ཡོདཔ།
