farmOS FarmLab (2.0.1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Server settings
fil: Pagtatakda ng tagasilbi ng web

en: Account
fil: Akawnt
