farmOS FarmLab (2.0.1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Submit
ja: 送信

en: Description
ja: 説明

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Field
ja: フィールド

en: Notes
ja: ノート

en: Selected
ja: 選択済み

en: Server settings
ja: サーバーの設定

en: Account
ja: アカウント
