farmOS FarmLab (2.0.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Field
kk: Өріс

en: Selected
kk: Тандалған

en: Server settings
kk: Сервер баптамалары

en: Account
kk: Есеп
