farmOS FarmLab (2.0.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Submit
ps: ولیګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Selected
ps: غوره شوي
