farmOS FarmLab (2.0.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Selected
ta: தெரிவு செய்யப்பட்டது
