farmOS FarmLab (2.0.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Description
ug: بايانى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم
