farmOS FarmLab (2.0.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Description
vi: Mô tả

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Field
vi: Trường

en: Notes
vi: Ghi chú

en: ID
vi: Mã

en: Selected
vi: Được chọn

en: Server settings
vi: Thiết lập máy chủ

en: Connect
vi: Kết nối

en: Account
vi: Tài khoản
