farmOS FarmLab (2.0.2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Description
af: Beskrywing

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Selected
af: Geselekteer

en: Server settings
af: Bediener-instellings

en: Account
af: Rekening
