farmOS FarmLab (2.0.2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Selected
hy: ընտրված
