farmOS FarmLab (2.0.2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Submit
am: አስገባ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: ID
am: አይዲ

en: Selected
am: የተመረጠ

en: Account
am: መለያ
