farmOS FarmLab (2.0.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Server settings
my: ဆာ​ဗာ​အား​တည်ဆောက်​ပြင်ဆင်​ထား​ပုံ
