farmOS FarmLab (2.0.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Description
ne: विवरण

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: ID
ne: परिचय

en: Selected
ne: छानिएको छ

en: Server settings
ne: सर्भर सेटिंग

en: Account
ne: खाता
