farmOS FarmLab (2.0.2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Description
pt: Descrição

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Field
pt: Campo

en: Notes
pt: Notas

en: Selected
pt: Selecionado

en: Server settings
pt: Configurações do servidor

en: Farm
pt: Fazenda

en: Connect
pt: Conectar

en: Account
pt: Conta
