farmOS John Deere (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Search
bg: Търси

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Never
bg: Никога

en: Product
bg: Продукт

en: Apply
bg: Търси
