farmOS John Deere (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Search
cy: Chwilio

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Field
cy: Maes

en: Never
cy: Byth

en: Start Date
cy: Dyddiad cychwyn

en: Apply
cy: Ceisio
