farmOS John Deere (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Field
el: Πεδίο

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Never
el: Ποτέ

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: Product
el: Προϊόν

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Connect
el: Σύνδεση
