farmOS John Deere (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Status
fr: État

en: Search
fr: Rechercher

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Field
fr: Champ

en: Refresh
fr: Rafraîchir

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Never
fr: Jamais

en: Start Date
fr: Date de début

en: Model
fr: Modèle

en: Product
fr: Produit

en: Apply
fr: Appliquer

en: Connect
fr: Connexion

en: Organization
fr: Organisation

en: Equipment
fr: Équipement
