farmOS John Deere (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Search
hu: Keresés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Never
hu: Soha

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: Model
hu: Modell

en: Product
hu: Termék

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Connect
hu: Csatlakozás

en: Organization
hu: Szervezet

en: Add Connection
hu: Kapcsolat hozzáadása

en: Page Size
hu: Oldal mérete
