farmOS John Deere (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Search
jv: Goléki

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Refresh
jv: Anyari

en: Never
jv: Ora tahu
