farmOS John Deere (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Search
tr: Ara

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Field
tr: Alan

en: Refresh
tr: Yenile

en: Never
tr: Asla

en: Start Date
tr: Başlangıç Tarihi

en: Product
tr: Ürün

en: Apply
tr: Uygula
