farmOS John Deere (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Apply
ug: قوللىنىش
