farmOS John Deere (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Search
uk: Пошук

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Field
uk: Поле

en: Refresh
uk: Оновити

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Never
uk: Ніколи

en: Start Date
uk: Дата початку

en: Model
uk: Модель

en: Product
uk: Товар

en: Apply
uk: Застосувати

en: Connect
uk: З'єднання

en: Organization
uk: Організація

en: Add Connection
uk: Додати з’єднання

en: Page Size
uk: Розмір аркуша

en: Equipment
uk: Обладнання

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: Make
uk: Виробник
