farmOS John Deere (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Staða

en: Search
is: Leit

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Field
is: Svæði

en: Refresh
is: Endurnýja

en: Never
is: Aldrei

en: Product
is: Vara

en: Apply
is: Virkja

en: Organization
is: Stofnun
