farmOS John Deere (1.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Refresh
ka: განახლება

en: Never
ka: არასდროს
