farmOS John Deere (1.0.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Refresh
kn: ಪುನಶ್ಚೇತನಗೊಳಿಸು

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Start Date
kn: ಆರಂಭ ದಿನಾಂಕ

en: Model
kn: ಮಾದರಿ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Connect
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಕಲ್ಪಿಸು

en: Organization
kn: ಸಂಸ್ಥೆ
