farmOS John Deere (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Search
lt: Paieška

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Never
lt: Niekada

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Model
lt: Modelis

en: Product
lt: Prekė

en: Apply
lt: Pritaikyti
