farmOS John Deere (1.0.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Field
ml: ഫീൽഡ്
