farmOS John Deere (1.0.0-alpha3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ
