farmOS John Deere (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Search
ast: Guetar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Field
ast: Campu

en: Never
ast: Nunca
