farmOS John Deere (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Never
bn: কখনোই নয়
