farmOS John Deere (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Search
eu: Bilatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Field
eu: Eremua

en: Refresh
eu: Berritu

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Apply
eu: Ezarri

en: Organization
eu: Erakundea
