farmOS John Deere (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Search
hi: खोज

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Refresh
hi: रिफ्रेश .

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Start Date
hi: आरंभ तारीख

en: Apply
hi: लागू करें
