farmOS John Deere (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Search
ja: 検索

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Field
ja: フィールド

en: Refresh
ja: リフレッシュ

en: Never
ja: なし

en: Start Date
ja: 開始日

en: Production
ja: 運用中

en: Product
ja: 商品

en: Apply
ja: 適用

en: Organization
ja: 会社

en: Sandbox
ja: サンドボックス
