farmOS John Deere (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Search
nn: Søk

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Field
nn: Felt

en: Never
nn: Aldri

en: Start Date
nn: Startdato

en: Production
nn: Produksjon

en: Product
nn: Vare

en: Apply
nn: Bruk
