farmOS John Deere (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Search
pt: Buscar

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Field
pt: Campo

en: Refresh
pt: Atualizar

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Never
pt: Nunca

en: Start Date
pt: Data inicial

en: Model
pt: Modelo

en: Production
pt: Produção

en: Product
pt: Produto

en: Environment
pt: Ambiente

en: Apply
pt: Aplicar

en: Connect
pt: Conectar

en: Organization
pt: Organização
