farmOS John Deere (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Search
pt: Pesquisar

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Field
pt: Campo

en: Refresh
pt: Atualizar

en: Never
pt: Nunca

en: Apply
pt: Aplicar
