farmOS John Deere (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Never
sq: Asnjëherë
