farmOS John Deere (1.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Search
ar: بحث

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Field
ar: الحقل

en: Refresh
ar: تحديث

en: Never
ar: أبدا

en: Product
ar: المنتج

en: Apply
ar: تطبيق
