farmOS John Deere (1.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།
