farmOS John Deere (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Search
ca: Cerca

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: Refresh
ca: Refresca

en: Never
ca: Mai

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: Product
ca: Producte

en: Environment
ca: Entorn

en: Apply
ca: Aplica

en: Organization
ca: Organització

en: Equipment
ca: Equipament
