farmOS John Deere (1.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Search
fi: Etsi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Field
fi: Kenttä

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: Production
fi: Tuotanto

en: Product
fi: Tuote

en: Apply
fi: Käytä

en: Organization
fi: Organisaatio

en: Sandbox
fi: Harjoittelualue
