farmOS John Deere (1.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Search
hy: Որոնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Never
hy: Երբեք
