farmOS John Deere (1.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Never
km: កុំ
