farmOS John Deere (1.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Search
ru: Поиск

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Field
ru: Поле

en: Refresh
ru: Обновить

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Never
ru: Никогда

en: Start Date
ru: Дата начала

en: Model
ru: Модель

en: Product
ru: Товар

en: Environment
ru: Окружение

en: Apply
ru: Применить

en: Organization
ru: Организация

en: Sandbox
ru: Песочница

en: Add Connection
ru: Добавить отношение

en: Client Secret
ru: Пароль клиента
