farmOS John Deere (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Field
sv: Fält

en: Refresh
sv: Uppdatera

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Never
sv: Aldrig

en: Start Date
sv: Startdatum

en: Model
sv: Modell

en: Production
sv: Produktion

en: Product
sv: Vara

en: Environment
sv: Miljö

en: Apply
sv: Applicera

en: Organization
sv: Organisation

en: Sandbox
sv: Sandlåda

en: Equipment
sv: Utrustning

en: farmOS Contrib
sv: farmOS Bidrag

en: Land
sv: Mark
